Renovace a čištění filtrů Zlín

V případě problémů s filtrem pevných částic jsme tady my - TÝM CISTYFILTR.CZ.

Víme, že lze zachránit 98% filtrů pevných částic

Zanesený filtr pevných částic je velkým finančním strašákem každého majitele vozidla s naftovým motorem. Cena jeho výměny se šplhá do deseti tisícových částek. Nabízíme řešení v podobě renovace a cíleného čištění za zlomek této ceny. Provozujeme moderní a vysoce účinnou službu renovace čištění filtrů DPF i pro Zlín.

Služby čištění DPF nabízíme pro celou Českou republiku

Nejste ze Zlína ani z okolí Zlína? Máme partnery po celé ČR. Zavolejte nám, a my Vám doporučíme smluvní servis.

čištěné DPF po celé ČR Zlín

Proč se filtr pevných částic znečišťuje?

Filtr pevných částic je zařízením určeným k zachytávání jemných sazí a nebezpečných karcinogenních mikročástic. Dokáže se do jisté míry renovovat automatickým procesem, ovšem jednoho dne se stane i vlastní metodika samočištění neúčinná. Filtr se v městském provozu zanáší rychleji, nelze tedy s přesností určit životnost toho vašeho.

První známky znečištěného filtru DPF

Propad otáček, občasné vynechání tahu, mnohem vyšší spotřeba. To jsou prvotní projevy zaneseného filtru DPF. Rozsvícená kontrolka DPF je pak už konečným ukazatelem problému, kdy se motor přepne do provozního režimu a sníží se mu otáčky. Smluvní auto servis ve Zlíně je připravený vám pomoci.

Jak postupovat a kdo vám s filtrem pomůže

Zajeďte do našeho smluvního servisu ve Zlíně, kde bude filtr vymontován, odeslán na centrálu a podroben efektivní diagnostice. Po zjištění zanesení bude přepraven k ekologickému vyčištění. Do 24 hodin si ho náš zákazník vyzvedne a bude mu nazpět nainstalován do vozidla.

diagnostika čištění filtru pevných částic

Čistíme DPF filtry do 24h

Majitelé naftových vozidel podstupují proces čištění DPF především pro výraznou úsporu finančních nákladů. Nákup nového je až tím posledním nevyhnutelným krokem, kdy vše ostatní selhalo. Nové moderní metody čištění jsou natolik efektivní, že se výsledný DPF filtr dá po výkonnostní stránce srovnat s nově zakoupeným.

Jak probíhá renovace filtru pevných částic

Před vlastní renovací je třeba zajet k nám do smluvního servisu ve Zlíně, kde vymontujeme DPF filtr a podrobíme jej důkladné analýze. Ta odhalí případné praskliny nebo zda se jedná o problém vyplývající ze znečištění DPF. Praskliny brání renovaci a je třeba zakoupit novou keramiku.

V případě, že vše probíhá podle předpokladů, přistoupí se k odstranění sazí na nespalitelný popel za pomoci využití správných teplot. K uvolnění uloženého popelu se využívá principu víru, který vytváří horká tryska. Popel se tak stane připravený k finální extrakci. Konečnou fází je pak uměle vytvořený systém tlakového a podtlakového vysávání, čímž dojde k potřebné extrakci. Operace netrvá déle jak 24 hodin a u silně znečištěných filtrů maximálně 48 hodin.

Dají se vyčistit všechny filtry?

Každý DPF filtr vyčistit nelze, proto se provádí předběžná diagnostika, kde se hledají příčiny zamezující zbytečné pokusy. Nejčastějším důvodem se pak stává poškození filtru. K čištění dpf se podrobují výhradně znečištěné filtry pevných částic. V takovém případě vám samozřejmě nabídneme alternativní řešení a diagnostiku vám neúčtujeme. Na dalším postupu se vždy domluvíme a poskytneme vám individuální pomoc.

Posíláme vyčištěný filtr pevných částic po celé ČR

Posíláme vyčištěný DPF filtr expresně do všech měst v ČR. Expresní čištění DPF do 24h.

Vyplňte kontaktní údaje, ozveme se vám.

  • Zadejte jméno *
  • Zadejte email
  • Zadejte telefon

Nezastihli jste nás? Potřebujete nezávaznou konzultaci ohledně čištění DPF?
Vyplňte kontaktní údaje, ozveme se Vám.

Proč využívát naše služby?

Zvolte profesionály, kteří Váš problém s DPF vyřeší kvalitně, rychle a za fér cenu.

doprava dpf filtru

Doprava DPF filtru EXPRES tam i zpět

zkusenosti s čištěním dpf

S filtry pracujeme již od roku 2008

Diagnostika DPF

Diagnostika filtru před a po vyčištění

logo certifikace čištění dpf

Certifikovaná metoda čištění DPF