Půjčení auta ZDARMA po dobu čištění DPF

Čistíme DPF filtry nejen v okolí Ostravy

Nabízíme i komplexní služby.
Demontáž a následnou montáž DPF filtru, po dobu čištění vám zapůjčíme náhradní automobil. Další informace na tel. +420 731 357 869

Máte doma automobil poháněný dieselovým pohonem? Pak nejspíše velmi dobře víte, co je to DPF/FAP filtr. V současné době se již sériově filtry pevných částic montují do všech nových vozidel a disponuje jimi i většina naftových aut vyrobených po roce 2000. Vozy, které tuto součást výfukového potrubí mají, splňují normu Euro 4 a výše. Na filtr pevných částic je zapotřebí dávat pozor, jelikož postupem času dochází k jeho zanesení nečistotami. Jeho životnost se pohybuje zhruba mezi 80 000 do 250 000 ujetými kilometry.

Služby čištění DPF nabízime pro okolí Ostravy a celou Českou republiku.

Nejste z Ostravy ani z okolí Ostravy? Máme partnery po celé republice. Zavolajte nám, a my Vám doporučíme smluvní servis.

čištěné DPF po celé ČR

Komplexní služby čištění DPF v okolí Ostravy

Nabízíme komplexní služby v oblasti čištění DPF. V okolí Ostravy máme servisní středisko, kde Vám můžeme vymontovat DPF, provést diagnostiku DPF filtru a následně jej vyčistit. Vyčištěný DPF následně namontujeme zpět do vozidla. Celý proces zpravidla netrvá déle jak 24h. Pokud potřebujete vozidlo k provozu každý den, nabízíme ZDARMA zapůjčení vozidla po dobu čištění DPF filtru.

+420 731 357 869

Přesná dignostika problému jako základ

Na počátku je zapotřebí přesně diagnostikovat potíže spojené s DPF filtrem. Jak je poznáte? Tradičně se jedná o tři základní projevy, jimiž jsou:

- zvýšená spotřeba automobilu,
- úbytek výkonu motoru,
- rozsvícená kontrolka DPF filtru na palubní desce auta.

Naštěstí i při zjištění potíží s filtrem existuje ekonomické a expresní řešení problémů.

diagnostika čištění filtru pevných částic

Čištění filtru pevných částic rozumíme

Odeslání filtru specialistům

Čištění filtru pevných částic Ostrava je mnohem jednodušší než v jiných lokalitách v rámci České republiky. Společnost BESKYD servis spol. s r.o. totiž dokáže filtr vyzvednout přímo na místě u smluvního partnera anebo ve vaší autodílně a převeze si jej do své dílny ve Frýdlantu nad Ostravicí. Poté už se odborníci pustí do práce.

Šetrná a rychlá renovace DPF filtru

Ucpaný filtr bude dokonale zkontrolován, a to jak klasickým vizuálním pohledem odborníků, tak i endoskopicky. Kamera jednoznačně zjistí situaci a bude určena jak celková průchodnost filtru, tak s ní související odpor. Na počátku dojde k vypracování protokolu o celkovém zanesení DPF filtru. Není-li zcela nepoužitelný, putuje na renovační linku. Tady dochází k jeho šetrnému čištění. Rozhodně se do něj neřeže ani nevrtá. Metoda čištění je nejen neinvazivní, ale také velmi rychlá. Samozřejmě splňuje veškeré příslušné ekologické normy. Po dokončení prací se vytiskne nový protokol o aktuálním stavu DPF filtru. Oba protokoly obdrží majitel vozu a bude si moci prohlédnout hodnoty.

A je po problému…

Čištění DPF v Ostravě může být otázkou jednoho jediného dne či několika hodin. Renovovaný filtr pevných částic je účinný zhruba na 98 %. Účinnost je prakticky srovnatelná se zcela novým zařízením. A kolik kilometrů s takovýmto renovovaným filtrem pevných částic ujedete? Úplně stejně, jako byste měli nový originální! Oproti nákupu nového ale ušetříte několik tisíc korun!

Posíláme vyčištěný filtr pevných částic po celé ČR

Posíláme vyčištěný DPF filtr expresně do všech měst v ČR. Expresní čištění DPF do 24h pro okolí: Frýdek-Místek, Klímovice, Nový Jičín, Karviná, Třinec, Havířov, Příbor, Frýdlant nad ostravicí, Klímovice, Bohumín, Bílovec, Hranice, Studénka, Opava, Hlučín, Bruntál a další.

Vyplňte kontaktní údaje, ozveme se vám.

  • Zadejte jméno *
  • Zadejte email
  • Zadejte telefon

Nezastihli jste nás? Potřebujete nezávaznou konzultaci ohledně čištění DPF?
Vyplňte kontaktní údaje, ozveme se Vám.

Proč využívát naše služby?

Zvolte profesionály, kteří Váš problém s DPF vyřeší kvalitně, rychle a za fér cenu.

doprava dpf filtru

Doprava DPF filtru EXPRES tam i zpět

zkusenosti s čištěním dpf

S filtry pracujeme již od roku 2008

Diagnostika DPF

Diagnostika filtru před a po vyčištění

logo certifikace čištění dpf

Certifikovaná metoda čištění DPF