Čištění filtru pevných částic - Praha

Filtr pevných částic je mnoha lidmi nazýván noční můrou majitelů dieselových automobilů. Budete-li se však o něj správně starat, zas tolik starostí vám nepřidělá.

V případě problémů s filtrem pevných částic jsme tady my, tým čistýfiltr.cz

Víme, že lze zachránit 98% filtrů pevných částic

Když se s vámi DPF filtr rozloučí...

Poznáte to podle slabšího výkonu a zvýšené spotřeby vašeho vozu, což ještě potvrdí rozsvícená kontrolka, případně automechanik. V takovém případě je nejlepší odevzdat filtr pevných částic do rukou Čistý filtr.cz - profesionálů na čištění filtru pevných částic. Jednoduše nechejte vymontovat DPF filtr ve vašem servisu v Praze, pošleme kurýra a do 24 hodin ho šetrně vyčistí. Proces čištění DPF je ekologický, neinvazivní a účinný, prováděný spolehlivou technikou. Váš mechanik jej pak namontuje bez problémů zpět do auta a vy můžete opět jezdit. Čištění DPF Praha má sice výhodou polohu pro obyvatele hlavního města a jeho okolí, ale díky kurýrnímu zasílání jsme schopni vyhovět zájemcům ze všech koutů republiky.

diagnostika čištění filtru pevných částic

Služby čištění DPF nabízime pro celou Českou republiku.

Nejste z Prahy ani z okolí Prahy? Máme partnery po celé republice. Zavolajte nám, a my Vám doporučíme smluvní servis.

čištěné DPF po celé ČR

Výměna, nebo čištění DPF?

Možná vás překvapí, že filtr pevných částic je ve své podstatě samočistící mechanismus. Dokáže nasbírané nečistoty spálit řízeným procesem, ke kterému dochází při delší jízdě. Kdo tedy čas od času stráví hodinu či dvě na dálnici, může se těšit na delší životnost svého DPF filtru, zatímco neustálé popojíždění po městě mu nikterak neprospívá. Nic ovšem nevydrží navěky, a tak i ten nejlepší filtr pevných částic po nějakých 200 000 ujetých km potřebuje profesionální pomoc. To samozřejmě nepotěší, protože rozhodnete-li se pro výměnu za nový, budete muset počítat s částkou okolo 50 000 Kč. Naštěstí existuje ještě jedna možnost: profesionální renovace.

diagnostika čištění filtru pevných částic

Proč využivát naše služby?

Zvolte profesionály, kteří Váš problém s DPF vyřeší kvalitně, rychle a za fér cenu.

doprava dpf filtru

Doprava DPF filtru EXPRES tam i zpět

zkusenosti s čištěním dpf

S filtry pracujeme již od roku 2008

Diagnostika DPF

Diagnostika filtru před a po vyčištění

logo certifikace čištění dpf

Certifikovaná metoda čištění DPF