Renovace filtru pevných částic Pardubice

V případě problémů s filtrem pevných částic jsme tady my, tým CISTYFILTR.CZ.

Víme, že lze zachránit 98% filtrů pevných částic

Opravdu je nutné bez jakékoliv možnosti podstupovat okamžitou výměnu filtru pevných částic nebo se dá nalézt finančně méně nákladnější řešení? Renovace filtru pevných částic v Pardubicích vás přesvědčí o výhodné alternativní cestě, která dokáže zachránit více jak 98 % zanesených filtrů.

Služby čištění DPF nabízíme pro celou Českou republiku.

Nejste z Pardubic ani z okolí Pardubic? Máme partnery po celé ČR. Zavolejte nám, a my vám doporučíme smluvní servis.

čištěné DPF po celé ČR Pardubice

Proč se filtr pevných částic využívá

V drtivé většině případů se filtr pevných částic nachází ve vozidlech s naftovým motorem. Slouží především k zachytávání sazí a dalších mikročástic, jejichž dopady na lidský organismus jsou katastrofální. Právě z těchto důvodů se zpřísňují emisní normy a tlačí na výrobce, aby byla jejich nově vyrobená vozidla ekologičtější.

Jak ke znečištění dpf filtrů dochází

Jemné saze a karcinogenní mikročástice jsou ve filtru nepřetržitě zachytávány. Sice zde existuje samočistící proces, ale ani ten se nedokáže o funkčnost a čistotu filtru starat donekonečna. Postupem času tak dochází k celkovému ucpání a je potřeba ho vyměnit nebo se obrátit na profesionální tým, kde vám ho vyčistí. Nejvíce se zanáší při krátkých vzdálenostech, proto jsou naftové motory určeny na delší trasové úseky bez zbytečného zpomalování.

Kdy je potřeba filtr vyčistit

Naslouchejte svému vozidlu a všímejte si veškerých nově se objevujících změn. Přestává vaše vozidlo táhnout nebo cítíte momenty, kdy úplně vynechá? Navyšuje se spotřeba, svítí vám kontrolka DPF či se snižuje výkon? Za každým z těchto signálů může stát právě zanesení DPF filtru - vyhledejte nás a ujistěte se.

diagnostika čištění filtru pevných částic

Čistíme DPF filtry do 24h

Proč je naše služba tou nejlepší

Dlouhodobě dosahujeme dobrých výsledků. Stačí se svým vozidlem zajet k nám a podrobit se spolehlivé diagnostice. Filtr pevných částic vám bude vymontován a následujícího dne navrácen zcela vyčištěn. DPF si můžete nechat vymontovat i v jednom z našich smluvních servisů v Pardubicích, o celý proces manipulace se postaráme my.

Proč se rozhodnout pro čištění DPF

Čištění DPF představuje skvělou možnost, jak ušetřit nemalé množství finančních prostředků. Nový filtr se mnohdy pohybuje v řádech několika desetitisíců a ty nejdražší jsou pak k dostání za více jak 100 tisíc. Moderní metoda čištění vás vyjde na pouhý zlomek z této ceny a navrátí filtru ztracenou kondici.
Čištění pod zastřešením naší společnosti je ekologické a nezatěžuje životní prostředí. Kromě toho je služba rychlou odpovědí na váš požadavek.

Jak probíhá celý proces čištění filtru pevných částic

Jakmile se objeví jakékoliv prvotní signály znečištění, navštivte náš smluvní servis v Pardubicích. Zde vám filtr vymontujeme, podrobíme důsledné diagnostice a rozhodneme o dalším postupu.

O vše se postará expresní kurýr

Stačí vyplnit objednávkový formulář a následně se domluvíme s expresním kurýrem o předání vašeho DPF filtru do našich rukou. Pokud diagnostika nic neobjeví, neplatíte vůbec nic. Službu poskytujeme v rámci celé České republiky a společně s vyčištěným filtrem získáte i podrobnou dokumentaci provedené operace a stavu před a po vyčištění. Na e-mail obdržíte odkaz na video z čištění vašeho DPF filtru.

Výsledek vyčištění filtru pevných částic

Výsledkem provedeného čištění filtru pevných částic se stává spokojený klient, který do 24 hodin dostane nazpět vyčištěnou součást výfukového systému. Problém s ucpaným zařízením je tak vyřešen a životnost filtru prodloužena o další nájezd v řádech desítek tisíců kilometrů.

Posíláme vyčištěný filtr pevných částic po celé ČR

Posíláme vyčištěný DPF filtr expresně do všech měst v ČR. Expresní čištění DPF do 24h.

Vyplňte kontaktní údaje, ozveme se vám.

  • Zadejte jméno *
  • Zadejte email
  • Zadejte telefon

Nezastihli jste nás? Potřebujete nezávaznou konzultaci ohledně čištění DPF?
Vyplňte kontaktní údaje, ozveme se Vám.

Proč využívát naše služby?

Zvolte profesionály, kteří Váš problém s DPF vyřeší kvalitně, rychle a za fér cenu.

doprava dpf filtru

Doprava DPF filtru EXPRES tam i zpět

zkusenosti s čištěním dpf

S filtry pracujeme již od roku 2008

Diagnostika DPF

Diagnostika filtru před a po vyčištění

logo certifikace čištění dpf

Certifikovaná metoda čištění DPF