Čištění filtru pevných částic Brno

Víme, že lze zachránit 98% filtrů pevných částic

Být vlastníkem auta přináší určitě řadu výhod, která usnadňují jejich majitelům život. Pokud ale chceme, aby nám auto sloužilo co nejvíce a přinášelo výhody dlouhá léta, musíme o se o něj náležitě starat. Zejména majitelé dieslových motorů čeká řada procesů, které je třeba zabezpečit, aby nám naše auto sloužilo. Mezi ně patří čistění filtru pevných částic, jímž jsou dnes vybavena veškerá moderní auta s dieslovým motorem. Kde v okolí Brna nechat vyčistit DPF?

Služby čištění DPF nabízime pro celou Českou republiku.

Nejste z Brna ani z okolí Brna? Máme partnery po celé republice. Zavolajte nám, a my Vám doporučíme smluvní servis.

čištěné DPF po celé ČR

Jak dochází k znečišťování

Filtr pevných částic slouží k tomu, aby zachytával jemné saze a další mikročástečky, které škodí ovzduší a jsou karcinogenní. Tyto saze se usazují, a i když se filtr částečně čistí sám, postupem času dojde k jeho ucpání a je potřeba jej nechat vyčistit.

Pokud auto používáte zejména na jízdu po Brně, filtr se zanáší rychleji, jelikož se při krátkých vzdálenostech nestíhá se sám regenerovat.

Jak poznám, že je potřeba filtr vyčistit

Pokud vaše auto vynechává, netáhne, zaznamenáváte vyšší spotřebu a úbytek na výkonu, máte problém s flitrem pevných částic. Dalším signálem je svítící kontrolka DPF. Je čas vyhledat servis v okolí Brna, kde váš filtr pevných částic vymontují a zašlou nám jen na čištění.

diagnostika čištění filtru pevných částic Brno

Kde se o můj filtr nejlépe postarají

Jakmile diagnostikujete, že je potřeba čistění DPF filtru, nastává otázka jak dosáhnout nejlepšího výsledku co nejrychleji a nejpohodlněji pro vás.

Naše služba vám může zaručit tu nejlepší cestu. Se svým autem zajedete do servisu v Brně, kde vám vymontují DPF filtr. Váš filtr poté vyzvedne náš kurýr, který filtr dopraví k nám, kde se o filtr postaráme tak, že ho 100% účinně a ekologicky vyčistíme a následně opět dopravíme do vašeho servisu zpět. Kde vám ho zpět namontuje váš mechanik. Celý tento proces se dá stihnout i do 24 hodin.

diagnostika DPF filtru Brno

Proces čištění

Jakmile nám kurýr doručí filtr, nastává proces čistění. Začínáme kontrolou průchodnosti vzduchu a odporu filtru, vizuální kontrolou a také používáme endoskopickou kameru. V naší renovační lince se filtr čistí celý, metoda je tudíž neinvazivní a rychlá. Linka vyhodnotí a vytiskne protokol o stavu filtru před a po čištění, který vám následně spolu s vaším filtrem zašleme.

Proč zvolit tuto metodu

Čistění DPF je pro vás jednoznačně mnohem méně nákladné, než kupovat filtr nový. Díky metodě čištění je funkčnost filtru srovnatelná s filtrem novým. Vaše auto dostane kvalitní péči, díky které vám bude dlouho sloužit. Využitím naší služby také pomáháte životnímu prostředí, jelikož je čistění ekologické. Naše služba je velmi rychlá, nemusíte dlouho čekat. Využití našich služeb je tedy jednoznačná volba.

Posíláme vyčištěný filtr pevných částic po celé ČR

Posíláme vyčištěný DPF filtr expresně do všech měst v ČR. Expresní čištění DPF do 24h pro okolí: Vyškov, Prostějov, Rosice, Rajrad, Tišnov, Rousínov, Blansko, Slavnkov u Brna, Hustopeče a další.

Proč využivát naše služby?

Zvolte profesionály, kteří Váš problém s DPF vyřeší kvalitně, rychle a za fér cenu.

doprava dpf filtru

Doprava DPF filtru EXPRES tam i zpět

zkusenosti s čištěním dpf

S filtry pracujeme již od roku 2008

Diagnostika DPF

Diagnostika filtru před a po vyčištění

logo certifikace čištění dpf

Certifikovaná metoda čištění DPF