Kdo jsme?

Jsme odborníci na filtry pevných částic a jejich čištění!

Více jak deset let se zabýváme v našem autoservisu řešením problémů s filtry pevných částic. To nás vedlo k tomu předat naše zkušenosti i jiným a zabývat se čištěním nejen pro zákazníky našeho autoservisu. Z nabytých zkušeností a znalostí jsme vytvořili CISTYFILTR.CZ a nyní pomáháme nejen našim zákazníkům.

Filtrum rozumíme

ikonka servis DPF

Všechny dostupné technologie jsme si vyzkoušeli a vybrali jsme tu, dle našeho názoru nejlepší. Naše čištění má účinnost 98% potvrzenou TUV Rheinhald.

ikonka technologie čištění

Oproti jiných technologií se nic neřeže, nesvařuje, filtr vyčistíme rychle, kvalitně a ekologicky. Jeho funkce bude na úrovni nového ORIGINÁLNÍHO filtru.

ikonka DPF

Z filtrů Vám dokážeme odstranit veškeré zbytky oleje, nečistoty PM10, cérium a to bez poškození filtru. Vše špatné z filtru odstraníme a to ostatní oproti jiným technologiím vám nepoškodíme.

Díky nám Vám v autě zůstane originální čistý filtr a nemusíte ho nahrazovat nefunkčními náhražkami, případně kupovat u výrobce filtr nový.

Jsme schopni Vám v případě problémů poskytnout odbornou pomoc, nejen co se filtrů týče, nejsme obchodníci, jsme odborníci a auta nás baví!

Proč využívát naše služby?

Zvolte profesionály, kteří Váš problém s DPF vyřeší kvalitně, rychle a za fér cenu.

ikonka doprava DPF

Doprava filtru EXPRES tam i zpět

ikonka kvalitni cisteni DPF

S filtry pracujeme již od roku 2008

ikonka diagnostika DPF

Diagnostika filtru před a po čištění

ikonka certifikované čištění DPF

Certifikovaná metoda čištění DPF